EN

Skład Rady Studentów:

Zarząd Samorządu Studentów

  • Przewodniczący Samorządu Studentów – Karolina Jastrzębska
  • Sekretarz Samorządu Studentów – Klaudia Kaczorek
  • Przewodniczący Komisji Dydaktycznej – Agata Kacperska 
  • Przewodnicząca Komisji Kultury –Aleksandra Olesiejuk 
  • Przewodniczący Komisji ds. Promocji i Współpracy – Aleksandra Piątek
  • Przewodnicząca Komisji ds. Osób z Niepełnosprawnością – Małgorzata Wojciechowska 
  • Przewodniczący Komisji Socjalno Bytowej – Aleksandra Zagubień
  • Przewodniczący Komisji ds. Uczelnianych Organizacji Studenckich – Weronika Wojcieszek

Przedstawiciele Uczelnianych Organizacji Studenckich:

  • Koło Wczesnego Wspomagania Rozwoju PROGRESSUS - Katarzyna Kawałko
  • Koło Naukowe Psychologii Synergia – Paweł Rola
  • Studenckie Biuro Wolontariatu - Kacper Korpowski
  • Koło Psychologii Klinicznej i Psychoterapii APSI - Konstancja Dorosz
  • KN Socjologii 2% - Tomasz Hubner
  • KN Surdopedagogiki – Paulina Dąbrowska
  • KN Pedagogiki Zdolności i Informatyki - Patrycja Ambrożewicz
  • Koło Terapii Pedagogicznej - Anna Ciepielak
  • SKN DisabilityStudies - Venera Khisamutolinova
  • KN Pracy Socjalnej Pozytyw - Roksana Życińska
  • Klub Kultury Studenckiej Leon - Arseniy Turliuk
  • KN Miłośników Sztuki - Justyna Grabowska
  • Uczelniane Koło Resocjalizacji „Rasowi Resowi” – Klaudia Dębska
  • KN Psychologii Traumy – Marta Opolska
  • KN Logopedii – Monika Kacprzyńska
  • KN Pedagogiki Teatru i Animacji Kultury - Jan Jewszel
  • Koło Arteterapii ARTE - Joanna Kaźmierczyk
  • KN Seksuologii - Cezary Brygier
  • KU AZS - Anna Rempuszewska

 

Przedstawiciele Studentów w Radzie :

  • Marta Strzelczyk 
  • Klaudia Wrzosek - Taleb
  • Miłosława Szupiluk
  • Jolanta Rakowska 
  • Małgorzata Wygańska
  • Aleksnadra Zielony
  • Anna Pająk
  • Agnieszka Gabiec
  • Joanna Kaźmierczyk
  • Aleksandra Olesiejuk
  • Weronika Wojcieszek
  • Małgorzata Wojciechowska
  • Magdalena Bagnowska
  • Aleksandra Drążkiewicz
  • Monika Matczak
  • Daniel Wyszyński
  • Malwina Kurzawa
  • Tomasz Hubner
  • Gabriel Kublik
  • Michał Markiewicz
  • Agada Kacperska
  • Kamila Blońska 

Aktualności

11-08-2020

Powrót do szkoły dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

Dr Radosław Piotrowicz z Instytutu Pedagogiki Specjalnej APS w rozmowie z Mateuszem Różańskim dla portalu Niepelnosprawni.pl o sytuacji uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w czasie pandemii CO…
30-07-2020

XXVI Krajowa Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej

W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 Konferencja odbędzie się 19 i 20 listopada 2020 r. i zostanie przeprowadzona online. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 października br.
29-07-2020

Konkurs o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej – Edycja IV

Zapraszamy autorów, instytucje naukowe, towarzystwa naukowe oraz wydawców lub stowarzyszenia zrzeszające dziennikarzy do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej.