Święto Uczelni 22.05.2024 r.

Aktualizacja: 10-05-2024

Zapraszamy całą społeczność i przyjaciół Akademii na Święto Uczelni, które odbędzie się 22 maja 2024 r. (środa). W programie m.in. piknik oraz Musical "Grzegorzewska".

Święto Uczelni rozpocznie się Uroczystym Posiedzeniem Senatu (godz. 10:00, aula im. Janusza Korczaka).

Program:

• Otwarcie uroczystości i wystąpienia Gości
  • Wręczenie odznaczeń państwowych
  • Wręczenie wyróżnienia ECCE HOMO Pani Krystynie Mrugalskiej
  • Wręczenie Medalu Marii Grzegorzewskiej prof. dr hab. Hannie Markiewicz
  • Wręczenie Medali Katedry UNESCO im. Janusza Korczaka
  • Promocje habilitacyjne i doktorskie
  • Wykład Profesora Błażeja Kmieciaka "Człowiek człowiekowi bliskim, czyli o wsparciu tych, którzy czują więcej."
  • Akademia Gościom - krótka muzyczna niespodzianka

O godz. 13:00 zapraszamy do auli im. Janusza Korczaka na muzyczną ucztę - Musicial "Grzegorzewska" w wykonaniu Reprezentatywnego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego "RZWIR", po którym nastąpi wręczenie nagród Rektora, nagród Samorządu Studentów i pozostałych wyróżnień.

O godz. 15:00 na patio Kampusu APS rozpocznie się piknik, w trakcie którego odbędą się m.in.:

• wolny mikrofon - konkurs wokalny - wyłoniony przez publiczność zwycięzca otrzyma specjalną nagrodę Rektora
  • QUIZ z nagrodami
  • słodka niespodzianka