Europejski Dzień Logopedy 2024

Aktualizacja: 05-03-2024

Koło Naukowe Logopedii APS, przy współudziale studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, zaprasza na obchody Europejskiego Dnia Logopedy, który obchodzony jest 6 marca.

Zachęcamy do udziału w wystawie plakatów tematycznych oraz zapraszamy na konsultacje z wykładowcami z Zakładu Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej, które odbędą się w dniach 4-6 marca 2024 r. w łączniku budynków A i C.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku Koła Naukowego Logopedii przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej - kliknij, aby przejść na stronę >>

Zapraszamy także na warsztaty w dniu 6 marca 2024 r.

Harmonogram warsztatów:

• 9:35-9:50 ćwiczenia wspierające rozwój mowy (sala 4313)
  • 11:20-11:40 warsztaty: zajęcia logorytmiczne (sala 4313)
  • 13:00-13:30 warsztaty: emisja głosu (sala 4313)

Kontakt:

Koło Naukowe Logopedii przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej knl.logopedia55@gmail.com

Plakat promujący wydarzenie autorstwa studentek III roku kierunku logopedia.

Plakaty na wystawie autorstwa studentek kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Plakaty tematyczne powstały w ramach przedmiotu "Wspomaganie rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym", prowadzonego przez dr hab. Agnieszkę Olechowską i mgr. Kamila Jarosa.

Opublikowano: 29-02-2024