Gratulacje dla inicjatywy OSPAR

Aktualizacja: 27-04-2023

Miło nam poinformować, że OSPAR – Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji została nominowana do 2 edycji Nagrody im. Janusza Korczaka, inicjatywy organizowanej przez Uczelnię Korczaka.

Celem nagrody jest uhonorowanie osób i instytucji, które stosują korczakowską filozofię pedagogiczną w praktyce lub propagują myśl Starego Doktora. Nagrody i wyróżnienia im. Janusza Korczaka są przyznawane przez Kapitułę Nagrody im. Janusza Korczaka w trzech kategoriach:

• dla placówek edukacyjnych, organizacji, fundacji i instytucji kierujących się korczakowskimi wartościami,
  • dla lokalnych liderów edukacji za ich osobiste działania i inicjatywy w sferze edukacji, wychowania i troski o dobrostan dzieci i młodzieży,
  • dla osób publicznych – propagatorów filozofii i dziedzictwa Janusza Korczaka.

Kapituła Konkursu ogłosi laureatów Nagrody im. Janusza Korczaka w każdej z kategorii 18 maja (czwartek) o godz. 17:00 podczas uroczystej Gali Nagrody Korczaka, która odbędzie się w Audytorium Muzeum Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

plakat Nagroda im. Janusza Korczaka - nominacja OSPAR

Opublikowano: 27-04-2023